ЧИ МОЖНА РОБИТИ ПЕРМАНЕНТНИЙ МАКІЯЖ (татуаж) ВЛІТКУЦе питання найчастіше задають клієнти, обираючи період процедури перманенту (татуажу).

Звісно, міфів про татуаж існує безліч. Одна з яких, саме процедура мікропігментації у спекотний період, коли шкіра постійно на сонці.

Але саме літом хочеться бути більш привабливою і чарівною. Жодні косметичні засоби не проходять тест-драйв спекою. Важко зберігати стійкість помади на губах чи стабільний ефект затінених брів протягом дня. Саме влітку більше часу хочеться приділити відпочинку, подорожам і звісно поніжитись засмагою на сонці.

ЧИ ВПЛИВАЄ СПЕКА НА ЗАГОЄННЯ ПРОЦЕДУРИ ПМ:

Звісно, серед процедур мікропігментації не всі перманентні процедури варта проводити саму влітку.

Камуфляж шкіри при вітіліго, рубців краще перенести на більш прохолодний період, коли не таке активне сонце і шкіра не піддається засмазі. І така рекомендація пов’язана саме із складністю перманентного тонування шкіри в один відтінок, коли на здорові ділянки впливає засмага. Та до процедур перманентного макіяжу брів, губ чи повік влітку катигоричних протипоказань нема.

Основне па’ятати, що у спеку більш активно розмножуються бактерії, тому після процедур перманенту (татуажу) літом слід більш уважніше приділяти увагу післяпроцедурній гігієні та рекомендаціям по догляду.

Також потрібно пам’ятати, що до дати проведення процедур ПМ краще утриматись від засмаги два тижні і після проведення процедур ПМ уникати засмаги та купання у водоймах ще три тижні. Після цілковитого загоєння обов’язково користуватись сонцезахистом з SPF і УФ-фільтрами. Тоді пігмент у шкірі буде захищений від передчасного вигорання.

ЧИ ВПЛИВАЄ СПЕКА НА ВИГОРАННЯ ПМ:

Вигорання пігменту в шкірі залежить не лише від кількості опромінення ультрафіолетом, але і від індивідуальних особливостей організму. Сонце впливає, як на свіжу процедуру перманентного макіяжу (татуажу) так і на процедуру зроблену давніше.

Зауважу, шо є багато причин, які можуть вплинути на час носіння перманенту у шкірі. Та сучасні техніки ПМ більш легші і атравматичні, тому пігмент, зазвичай, вигорає плавно і гармонічно. Використовуючи сонцезахист з SPF перманент буде носитись достатньо довго. Також при виробленні меланіну (засмаги) сам перманент може мати більш насичний відтінок, і це природній процес, коли над загоєним пігментом шкіра стала смуглішою.

Боятись робити процедури ПМ влітку не варта. Із власного досвіду можу сказати, що за роки практики у саме влітку проводиться найбільше процедур перманенту (татуажу), рефрешу ніж в будь-яку іншу пору року.

Основне – дотримуватись основних рекомендацій спеціаліста до проведення процедур ПМ і післяпоцедурних рекомендацій після.

Scroll Up