ПЕРМАНЕНТНИЙ МАКІЯЖ (татуаж)

Перманентний макіяж чи татуаж  (permanent make-up / tattooage)- це естетична косметична процедура колорування певних ділянок шкіри обличчя. Апарат, яким  працює  спеціаліст, вводить  пігмент у шкіру за допомогою модуля (стерильної голки в  захисному корпусі із додатковою мембраною), яка не допускає протікання пігменту в корпус апарату і забезпечує стабільний мікропрокол шкіри, повну безпеку, атравматичність та стерильність процедури.  

В перманентному макіяжі, окрім найпопулярніших поверхневих пудрових, акварельних технік на обличчі, які витіснили контурний татуаж,  існують естетично безопераційні косметичні процедури, такі, як дермопігментація – перманентний камуфляж (camouflage), трихопігментація (trichopigmentation).

Завдяки перманентному камуфляжу можна відновити втрачений колір шкіри і отримати омолоджуючий ефект, оскільки мікропроколи (мікронідлінг), пігля регенерації шкіри, синтезують колаген і еластин природним чином, без шкоди організму. Також можна виправити певні  зовнішні вади, як: рубці (післяопераційні), шрами, стриї (розтяжки – після різкої втрати ваги або вагітності), вітіліго (втрати однорідного кольору шкіри), дрібні неглибокі зморшки, втрату кольору ореоли та алопецію (часткове або тотальне облисіння). 

Завдяки трихопігментації можна створити імітацію росту волосків чи нульовий заріст волосся на голові. 

Епідермальний біоперманент (Bio Permanent) або біотатуаж (Bio Tattooage) – процедура з тимчасовим ефектом, де пігмент наноситься і впитується у шкіру аплікаційно (фарбування брів фарбою, хною; нанесення ажурних візерунків на тілі хною в техніці мехенді) .

Термін ”Перманентний макіяж” іноді не коректно називають ”Tатуажем” оскільки сама техніка походить від класичного натільного татуювання. Але правильність методики полягає саме у поверхневому делікатному внесенні гіпоалергенного фарбника у епідермальний сосочковий шар шкіри. Це прекрасне рішення вдосконалити зовнішність, підкреслити індивідуальність, освіжити риси обличчя, усунути  асиметрію, створити імітацію мушки, веснянок чи рум’ян.

ТЕХНІКИ   ПЕРМАНЕНТУ   БРІВ:

Shading – розтушовка з градієнтом або техніка пудрового напилення.

Hair stroke – волоскова техніка.

Combination technique – комбінована техніка  (волосок + напилення).

ТЕХНІКИ   ПЕРМАНЕНТУ  ОЧЕЙ:

Еyelash liner – щільно промальований міжвійний простір – непомітна внутрішня перманентна стрілочка. Немає видовження у зовнішніх кутиках очей та. В цій техніці погляд стає більш виразним і вії візуально здаються більш густішими. Візуально така техніка універсальна і непомітна, виглядає природно і гармонічно.

Classic eyeliner – класична перманентна стрілка з видовженням – злегка повторює природний вигин зовнішнїх кутиків очей. Візуально видовжує та додає правильної мегдалевидної форми очам. У цій техніці теж щільно промальовується міжвійний ряд, що додає ефект густих вій. Ідеально підійде для маленьких, невиразних очей.

Soft eyeliner – перманентна стрілка з тіневим напиленням – підходить будь-якій формі. В цій техніці форму очей можна не лише візуально збільшити, але й зменшити. Можна додати ефекту густих вій, візуально припідняти зовнішні кутики. При загоєнні опущені повіки стають більш пружними з помітним ефектом ліфтингу.

Smoky soft eyesliner – перманентна cтрілка не лише з тіневим напиленням верхніх повік, але і з частковим напиленням нижніх повік. Такий варіант перманенту теж користується попитом у клієнтів, які звикли використовувати в зовнішності більш насичений і виразний стиль декоративного макіяжу щодня.

ТЕХНІКИ   ПЕРМАНЕНТУ   ГУБ:

Aquarelle lips – перманентна безконтурна, акварельна техніка губ. Завдяки пастельним відтінкам губи отримують природний відтінок. Візуально ніхто не помітить, що це перманент. Акварельна техніка – нюд, натюральний ефект напівпрозорого напилення.

Super bright lips – перманентна техніка ефекту матової помади. Навпаки вимагає фіксації контуру і щільного помадного прокрасу. Звісно такий перманент пасує не кожному. Цю техніку зазвичай обирають клієнти 50+/ темпераментні, яскравої зовнішності.

light lips – світлий каял над верхньою губою – ця техніка перманенту ствоює ефект бліку, як у декоративному макіяжу. Але для цього губи мають мати ідеальну пухку форму та рельєф. Лише досвітчений майстер може бездоганно виконати цю техніку.

3D effect – перманентна техніка губ з ефектом 3D. Поєднує фіксацію контуру, щільний прокрас, використання 2-3 протилежних відтінків, для створення ілюзії візуально, голограмного об’єму. Ця техніка одна з найскладніших.

Baby lips або Lip Kiss – перманентна техніка зацілованих, обвітрених губ. Ця техніка пасує об’ємній формі. Зазвичай використовується 2-3 відтінки пігменту. Від контуру промальвується світрішим пігментом, а ближче до розрізу слизової губ – темнішим або яскравішим. Це як техніка 3D тільки навпаки. Цією технікою можна підкреслити красу губ і візуально зменшити надто велику форму.

 ПІСЛЯПРОЦЕДУРНИЙ   ДОГЛЯД:

Після правильного післяпроцедурного догляду сходять мінімальні кірочки, пігмент залишається природного кольору і являється ідеальною основою під денний  макіяж. На сьогодні це самий оптимальний варіант макіяжу, завдяки якому вдається мати неперевершений вигляд щодня, підкреслити власну привабливість та індивідуальність, економити час та кошти на декоративних косметичних засобах.

Сама процедура цілком комфортна та безболісна. Усі розхідні матеріали є індивідуальними та одноразовими, що забезпечує стерильність та безпеку проведення даної процедури для кожного клієнта.  А результат, отриманий від процедури триватиме від 1-го року до 2-х, в залежності  від інтенсивності ультрафіолетового опромінення, косметологічних процедур по догляду за шкірою, вікових особливостей організму та метаболізму.   

Перед записом на будь-яку процедуру зверніть будь ласка увагу на ПРОТИПОКАЗИ, що бути задоволеним результатом!                      

ПЕРЕВАГИ  ПЕРМАНЕНТНОГО  МАКІЯЖУ (ТАТУАЖУ): 

  індивідуальний професійний підхід. 

  гарантія безпеки та стерильності проведення процедури.

  одноразова розхідна продукція.

  гіпоалергенні пігменти. 

  сучасні та безпечні анестетики.

  найновіше обладнання, яке відповідає усім європейським стандартам.

  делікатні та атравматичні техніки виконання.

  комфортність.

  больові відчуття зведені до мінімуму.

  без почервоніння і набряку.

  естетичний вигляд після процедури.

  максимально природний результат після загоєння.

  немає потреби щоденно витрачати час на макіяж.

  з часом втрачається інтенсивність пігменту в шкірі.

  щоб закріпити результат клієнту рекомендується корекція через два місяці, щоб процедура була завершеною.

  результат триває від 1-го  до  2-х років.

 

Scroll Up