Microblading. Technology6D.

microblading  technology 6D Львів, мікроблейдинг Львів, техніка 6D ЛьвівМікроблейдинг – це різновид перманентного макіяжу – мануальна або, як прийнято називати-ручна техніка. За допомогою спеціальної ручки-маніпули пігмент вноситься в шкіру шляхом мікроцарапинки, надзвичайно тоненькими голочкими товщина яких 0,18мм. Звертаю Вашу увагу, саме  мікроцарапинки шкіра не розпізнає, як травматичну дію майстра. Після процедури брови мають максимально природний та натуральний вигляд. Кожен волосок промальовується майстром вручну, імітуючи і природний ріст, і природний вигин волоска. Форма брів коригується з враховуванням морфології обличчя та золотого розрізу φ1.618. Звісно, можна з впевненістю назвати техніку мікроблейдинг – ювелірною. Чому? Саме тому, що вона вимагає великого досвіду та практики, точного відчуття внесення пігменту в шкіру, глибокого знання колористики та вміння. Мікроблейдинг ідеально підходить тим, хто не користується декоративною косметикою щодня та прагне підкреслити лише природну красу.

✔  ТЕХНІКИ   МІКРОБЛЕЙДИНГУ   БРІВ:

Shading – розтушовка з градієнтом або техніка пудрового напилення.

Hair stroke – волоскова техніка.

Combination technique – комбінована техніка  (волосок + напилення).

                    ПІСЛЯПРОЦЕДУРНИЙ   ДОГЛЯД:

При правильному післяпроцедурному догляді відсутні значні кірочки, завдяки чому втрата кольору пігменту мінімальна, а залишок в шкірі максимальний і зберігається до 80%. Це найприродніший і найестетичніший варіант макіяжу брів. Як правило цю техніку використовують в мікропігментуванні брів, завдяки чому брівки мають доглянутий вигляд на тривалий час. Звісно, така процедура економить час та кошти клієнту на декоративних косметичних засобах щодня. Сама процедура цілком комфортна та безболісна. Усі розхідні матеріали є індивідуальними та одноразовими, що забезпечує стерильність та безпеку проведення даної процедури для кожного клієнта.  А результат, отриманий від процедури триватиме від 6-ти  до 12-ти місяців, в залежності  від інтенсивності ультрафіолетового опромінення, косметологічних процедур по догляду за шкірою, вікових особливостей організму та метаболізму.

 ПЕРЕВАГИ   МІКРОБЛЕЙДИНГУ:

переваги мікроблейдингу Львів✓  процедура виконується по техніці Alexandry Kjaersfeldt Данія (учениці Вranco Babic, Сербія).

✓  індивідуальний професійний підхід.

✓  гарантія безпеки та стерильності проведення процедури.

✓  одноразова розхідна продукція.

✓  гіпоалергенні пігменти.

✓  сучасні та безпечні анестетики.

✓  надзвичайно природний і натуральний результат.

✓  повна імітація натуральних, гармонічних брів.

✓  усувається асиметрії брів.

✓ немає потреби щоденно витрачати час на підмальовування брів.

✓ після процедури відсутній набряк і почервоніння.

✓ майстер підбирає пігмент під натуральний колір волоска.

✓ больові відчуття, під час процедури, зведені до мінімуму та прирівнюються до вищіпування волосків звичайним пінцетом.

✓ зроблені волоски втричі тонші від натуральних.

✓ техніка мікроблейдинг, виконана з дотримуванням алгоритму процедури майстром, ніколи не заподіє шкоди шкірі клієнта та не залишить рубців.

✓ 9-ть з 10-ти клієнтів обирають саме мікроблейдинг, як техніку мікропігментування брів.

✓ успішний результат залежить і від післяпроцедурного догляду, оскільки тільки так гарантується відсутність кірочок і збереження до 80% кольору після загоєння.

✓ щоб закріпити результат клієнту рекомендується корекція через два місяці, щоб процедура була завершеною.

✓ результат триває від 6-ти до 12-ти місяців.