МІКРОБЛЕЙДИНГ. ТЕХНІКА 6D.

МІКРОБЛЕЙДИНГ (microblading) ТЕХНІКА 6D – це мануальна, ручна техніка перманентного макіяжу. Мікроблейдинг використовують, здебільшого, як прогресивну волоскову техніку для створення ідеальних ультратонких волосків, натуральних та гармонічних дизайнів брів, як по формі, так і по густині.

На відміну від апаратного перманентного макіяжу (татуажу) для мануальної, ручної техніки мікроблейдинг не потрібно додаткових приладів з електричним живленням.

Ручна маніпула має простий вигляд і не складну конструкцію. Завдяки мікроголочкам маніпулою вручну процарапуються ювелірні волоски, які імітують правильну форму і вигин. Для волоскових технік мікроголочки мають  ідеальну скошену або ”U”-подібну форму, товщина яких 0,15-0,18мм. Для тіневих і пудрових технік використовують конфігурацію пучкових або пласких голок в два ряди. Та найпопулярніші голочки саме для витончених волоскових технік.

При правильному алгоритмі, незважаючи на мікротовщину 0,15-0,18 мм. голочок, на шкірі не залишеється рубців. Такі мікроволоски дуже поверхневі і не розпізнається шкірою, як травма.

Процедура вимагає високого професіоналізму, досвіду і точності виконання. Важливо розуміти, що створені мікроцарапики не мають мати глибокого і травматичного розрізу. З мікроотворів немає виділятись кров.

Форма брів коригується з враховуванням морфології обличчя по методу 6-ти точок та золотого розрізу φ1.618. Після процедури брови мають так званий ”живий вигляд”. Вони максимально природні, гармонічні та натуральні на вигляд.

Звісно, можна з впевненістю назвати техніку мікроблейдинг – ювелірною. Саме тому вона вимагає постійного вдосконалення та практики, точного відчуття внесення пігменту в шкіру, глибокого знання пігментології і колористики шкіри.

Тепер процедура  мікроблейдинг брів комфортніша, цілком безболісна, з хорошим і тривалим результатом.

Мікроблейдинг ідеально підходить тим, хто прагне виглядати невимушено, підкреслити лише природну красу і не використовує стійкий, насичений макіяж щодня.

ТЕХНІКИ   МІКРОБЛЕЙДИНГУ   БРІВ:

Shading – розтушовка з градієнтом або техніка пудрового напилення;

Hair stroke – волоскова техніка;

Combination technique – комбінована техніка (волосок + пудрове напилення).

 ПІСЛЯПРОЦЕДУРНИЙ   ДОГЛЯД:

При правильному післяпроцедурному догляді відсутні значні кірочки. Завдяки мінімальним кірочкам зберігається до 80% залишку пігменту в шкірі. Це найприродніший і найестетичніший варіант оформлення брів. Як правило техніку мікроблейдинг використовують більше в мікропігментуванні брів, але також є техніки адаптовані до зони повік та губ. Звісно, така процедура економить час та кошти клієнту на декоративних косметичних засобах щоранку і щодня.

Сама процедура цілком комфортна та безболісна. Усі розхідні матеріали індивідуальні та одноразові. Стерильність  проведення процедури мікроблейдинг  забезпечує безпеку кожному клієнту.  А результат, отриманий від процедури, може носитись як від 8-ти так і  до 12-ти місяців, в залежності  від інтенсивності ультрафіолетового опромінення, косметологічних процедур по догляду за шкірою, вікових особливостей організму та метаболізму.

Перед записом на будь-яку процедуру зверніть будь ласка увагу на ПРОТИПОКАЗИ, що бути задоволеним результатом! 

 ПЕРЕВАГИ   МІКРОБЛЕЙДИНГУ:

переваги мікроблейдингу Львів

  процедура виконується по техніці Alexandry Kjaersfeldt Данія (учениці Вranco Babic, Сербія).

  індивідуальний професійний підхід.

  гарантія безпеки та стерильності проведення процедури.

  одноразова розхідна продукція.

  гіпоалергенні мінеральні пігменти.

  сучасні та безпечні анестетики.

  надзвичайно природний і натуральний результат.

  повна імітація натуральних, гармонічних брів.

  усувається асиметрії брів.

  немає потреби щоденно витрачати час на підмальовування брів.

  після процедури відсутній набряк і почервоніння.

  майстер підбирає пігмент під натуральний колір волоска.

  больові відчуття, під час процедури, зведені до мінімуму та прирівнюються до вищіпування волосків звичайним пінцетом.

  зроблені волоски втричі тонші від натуральних.

  техніка мікроблейдинг, виконана з дотримуванням алгоритму процедури майстром, ніколи не заподіє шкоди шкірі клієнта та не залишить рубців.

  9-ть з 10-ти клієнтів обирають саме мікроблейдинг, як техніку мікропігментування брів.

  успішний результат залежить і від післяпроцедурного догляду, оскільки тільки так гарантується відсутність кірочок і збереження до 80% кольору після загоєння.

  щоб закріпити результат клієнту рекомендується корекція через два місяці, щоб процедура була завершеною.

  результат носиться від 8-ти та до 12-ти місяців.

 

Scroll Up