ТОПОВІ ВОЛОСКОВІ ТЕХНІКИЧому все більшу популярність у світі набувають саме волоскові техніки мікропігментації?

Через максимальну природність і візуальну стилізацію форми брів академія PhiBrows щоразу впроваджує і осучаснює мікропігментацію брів. Прихильників серед клієнтів і послідовників серед майстрів волоскової техніки стає все більше і більше. Стереотип, що волоскова техніка не для слов’янського регіону відійшов у минуле. Мікропігментація – це необхідність! На сьогоднішній день – це безболісна і комфортна процедура із швидким періодом реабілітації, яка доступна кожному і у Львові!

ВОЛОСКОВА ТЕХНІКА ВИКОРИСТОВУЄ РІЗНІ ВИЗНАЧЕННЯ:

апаратна волоскова техніка – термін, який використовується в перманентному макіяжі брів;

волосковий татуаж – термін, який використовувався в татуажі брів;

мануальна волоскова техніка – або мікроблейдинг брів, техніка 6D;

Волоскова техніка брів значно зміниласть. Тепер процедури перманентного макіяжу (татуажу) брів чи мікроблейдингу брів – комфортніші, цілком безболісні, з хорошим і тривалим результатом.

Дедалі більше клієнтів надають перевагу саме волосковим технікам і саме тому попит диктує потребу в адаптації апаратної (перманентний макіяж / татуаж) та мануальної (мікроблейдинг) технік мікропігментації. Окрім традиційного classic designволосковий татуаж Львів, апаратний волосок Львів, реалістичний волосок Львів, мікроблейдинг Львів, перманентний волосок Львів, техніка 6Д Львівкласичного дизайну виконання стилів волоскових сплетінь популярності набувають і сучасні, модернізовані, прогресивні дизайни advansed designволосковий татуаж Львів, апаратний волосок Львів, реалістичний волосок Львів, мікроблейдинг Львів, перманентний волосок Львів, техніка 6Д Львів гіперреалізму.

Тепер не обов’язково форма брів повинна бути плавною, а напрямок волосків послідовним, як у classic design, а навпаки, популярності набуває проргесивний дизайн advansed design, де підкреслюються пушкові волоски, акцентуються основні – каркасні волоски і це дає змогу втілити щоразу індивідуальний дизайн та форму максимально реалістичних брів, як жінкам, так і чоловікам, особливо з такою проблемою, як часткова, локальна чи тотальна алопеція.

Звісно у волоскових техніках використовуються лише атравматичні, поверхневі техніки внесення пігменту, а саме: різні маятникові техніки напилення та лінійні. Це дає змогу волоску бути реалістичним та об’ємним, тримати чітку форму лінії на будь-якій шкірі і носитись тривалий час. У післяпроцедурному догляді основне – максимальна сухість і дотримання післяпроцедурних рекомендацій! Шкіра регенерує максимально швидко, без помітних кірок та жодного дискомфорту, з максимальним залишком кольору. Носибельність такої процедури +/- 12-ть місяців, в залежності від регіону, догляду та індивідуальних особливостей шкіри.

ДИЗАЙНИ ВОЛОСКОВОЇ ТЕХНІКИ:
Scroll Up