COVER-UP ПЕРЕКРИТТЯ СТАРОГО чи НЕЯКІСНОГО ТАТУАЖУПерманентний макіяж (татуаж) не являється постійним ефектом носіння. Сучасні топові техніки мікропігментації не перенасичують шкіру пігментом. Таким чином сучасний перманент має можливіть плавно та гармонічно вигорати і в подальношу спеціаліст може поновити колір повторно чи змінити форму зони.

На жаль неякісний перманент чи старий татуаж не завжди можна поновити чи виправити, без попереднього видалення.

Коли клієнт носить перманент із зміненим кольором (інверсією), який внесений глибоко в шкіру і травматично, однозначно не може бути мови про нову процедуру чи поновлення кольору. Перекриття (COVER-UP) лише погіршить ситуацію, оскільки новий пігмент змішається зі старим пігментом і хорошого ефекту від результату не буде. Або ефект нейтралізації буде не стійким.

Саме в такому випадку спеціаліст може відмовити клієнту у процедурі і запропонувати спершу зробити видалення старого чи невдалалого татуажу. Видаляти пігмент зі шкіри можна лазером чи ремувером. Першочерговий вибір видалення пігменту залежить від кожного випадку індивідуально.

КОЛИ НЕ МОЖНА ПЕРЕКРИТИ СТАРИЙ ЧИ НЕВДАЛИЙ ТАТУАЖ:

лого фон травматична техніка внесення пігменту;

лого фон колір пігменту дуже темний і щільний;

лого фон пігмент дав міграцію в шкірі;

лого фон форма асиметрична і не коректна;

лого фон рекомендоване видалення;

лого фон клієнт хоче іншу форму, ніж носить.

лого фон пігмент видозмінився в не природній яскравий чи темний колір;

У кожного клієнта своя фізіологія, тип і товщина шкіри, різний обмін речовин і інші нюанси, які можуть вплинути на швидке чи повільніше вигорання пігменту. Іноді пігмент вигорає повністю, а іноді може залишати блідий, ледь помітний відтінок. В такому випадку можна виконувати процедуру перманенту, щоб поновити колір і форму знову.

Коли і як саме нейтралізується пігмент можна спрогнозувати, але бувають випадки, коли пігмент, при вигоранні, може залишати лососевий відтінок (світлі бровні пігменти в техніці мікроблейдинг брів) або більш холодний сірий, сизо-сірий, блідо-фіолетовий (при роботі з органічними пігментами на бровах чи губах), зелений чи синій (при роботі на повіках чорним кольором).

ПРИЧИНИ НЕЯКІСНОГО ЧИ НЕВДАЛОГО ПЕРМАНЕНТУ (татуажу):

лого фон низька кваліфікація майстра;

лого фон незнання колористики та пігментології шкіри;

лого фон неякісний пігмент;

лого фон атравматична техніка;

лого фон фізіологічні особливості клієнта;

лого фон схильтність до келоїдних рубців;

лого фон гормональний дисбаланс;

лого фон недотримання післяпроцедурних рекомендацій і обмежень.

Також на результат мікропігментаці можуть вплинути і косметологічні процедури, зробрені напередодні проведення перманенту чи в процесі загоєння перманенту.

Сучасні топ техніки перманенту (татуажу) складаються з різних складових. Спеціаліст, майстер перманентного макіяжу (татуажу), використовує не один штрих в техніці. Може використовувати не один пігмент і зазвичай може використовувати коректор-пігмент, який допомагає нейтралізувати змінений колір.

Якщо форма перманенту симетрична, залишок старого пігменту світлий-процедура нейтралізації кольору COVER-UP чудово нейтралізує змінений колір у більш натуральний і природний, як повноцінна процедура мікропігментації.

Нейтралізувати колір пігменту можна певними коректорами чи пігментами іншої температури.

КОЛИ МОЖНА ПЕРЕКРИТИ СТАРИЙ ЧИ НЕВДАЛИЙ ТАТУАЖ:

лого фон колір пігменту змінений, але світлий;

лого фон форма симетрична, але залишився змінений колір;

лого фон клієнт радикально змінив зовнішність;

лого фон заживший результат після процедури не влаштовує.

СТАДІЇ ПРОЦЕДУРИ COVER-UP:

лого фон легка нейтралізація зміненого кольору коректором по сталій формі;

лого фон нейтралізація зміненого кольору із незначною зміною форми;

лого фон складна нейтралізація зміненого кольору із незначною асиметрією форми;

Потрібно враховувати, що кожна процедура COVER-UP складається з основної процедури і завершальної-корекції. Щоб передбачити результат спеціаліст більш обережний на основній процедурі, оскільки пігмент у кожного клієнта заживає по-різному. Догляд після процедури COVER-UP такий, як і після будь-якої процедури перманенту (татуажу).

На сухій шкірі пігмент завжди буде більш насиченішим і стійкішим після загоєння, ніж на жирній чи комбінованій шкірі. Також пігмент може зажити більш прохолодним, ніж зразу після процедури. Відтінок пігменту можна змінити на корекції при необхідності і лише на корекції працювати більш впевнено з акцентами.

ВАЖЛИВО: Сучасні пудрові техніки не являються техніками, які перекривають контурні роботи старої школи татуажу!

Спеціаліст з досвідом враховує не лише вподобання клієнта, але й всі ці моменти. Тому так важливо все обдумати, перш ніж обрати спеціаліста, зважити на всі ризики, щоб не залишитись розчарованим неякісним результатом від процедури перманенту (татуажу).

Scroll Up