ВІКОВИЙ ПЕРМАНЕНТНИЙ МАКІЯЖ (татуаж)Шкіра – це книга, у якій зібранене все наше життя. Окрім того, що шкіра найбільший орган тіла, шкіра також пов’язана з усіма внутрішніми органами та рецепторами нервовою системи. Являється найкращим органом чуття. Не менш важливою функцією шкіри є захист організму від бактерій, ушкоджень, переохоложення та перенагрівання, шкіра має здатність відновлюватись і це неймовірно! Також шкіра бере участь у дихальній системі всього організму.

У кожному відрізку нашого життя із шкірою відбуваються певні вікові зміни, а саме:

Найкраща шкіра у малюків. Вона пружна, надзвичайно ніжна і добре зволожена, тому що у них найвищий природній рівень зволоження.

18-28 років це фундаментальний час, в якому закладається каркас молодості та краси шкіри. Тобто в цей час потрібно починати правильно доглядати за станом шкіри, хоча у кожного шкіра унікальна і різна. У цей період догляд за нею не складний і неймовірних зусиль не потребує. Основне призвичаїти шкіру до очищення зранку і ввечері. Правильно зволожувати і тонізувати. Стежити за мімікою обличчя та не забувати за фізичне навантаження і збалансоване харчування.

28 – 35 років можуть з’являтись перші зморшки, так звані ”гусячі лапки”, які як правило носять мімічний, а не віковий характер. В першу черу вони проявляються у тих, хто часто використовує дуже активну міміку. Виною є мімічні м’язи, які скорочуються і щоразу заламують шкіру у складочки, відображаютчи емоції. Найбільш уразливою є зона очей, де шкіра дуже тонка і немає захисної підшкірно-жирової клітковини. Також повіки можуть отікати, утворювати незначний набряк і ”мішечки” під очима.

35 – 50 років нестача синтезу колагену і еластану впливає на зміну каркасу овалу обличчя, тобто контури лиця починають ”опускатись”. Кутики очей та губ, хвостики брів, щоки та скули теж піддаються поступовим змінам. З’являються складочки на чолі, над верхньою губою, так звані ”носогубні”. Може відчуватись сухість і стягнутість шкіри.

60-ть років, як правило, мали б з’являтись перші зморшки. Всі вікові зміни, які відбуваються із шкірою раніше-це вплив негативних факторів, таких, як: стрес, екологія, спадковість (генетика), шкідливі звички – куріння (пошкоджуються судини та легені), алкоголь, не правильний спосіб життя (нераціональне харчування та зловживання вуглеводами), відсутність фізичних навантажень-спорту, надмірна вага, порушення сну), гормональні порушення, вплив УФ-променів-(зловживання засмагою).

ПЕРЕВАГИ ВІКОВОГО ПЕРМАНЕНТУ (ТАТУАЖУ):
віковий татуаж львів, віковий перманент львів, віковий перманентний макіяж львів

Завдяки мікродермопігментації – віковому перманентному макіяжі (татуажі) – можна досягнути значних успіхів. Покращити ліфтинг контурів обличчя так званий ”трикутник молодості”. Звісно, в жодному випадку це не аналог всім антиейдж косметичним процедурам та засобам по догляду за віковою шкірою. Тому перш ніж вносити кардинально сміливі зміни у зовнішність обличчя клієнта (пігментування брів, повік, губ та рум’ян) потрібно про це пам’ятати.

ВІДМІННОСТІ ВІКОВОГО ПЕРМАНЕНТУ (ТАТУАЖУ):
віковий татуаж львів, віковий перманент львів, віковий перманентний макіяж львів

Не лише шкіра, але і весь організм реагує на процедуру пігментації шкіри. Сама процедура перманентного макіяжу (татуажу) потредує поновлення через 1-2 роки. Відповідно закладаючи пігмент у шкіру, в атравматичних і поверхневих техніках, не буде виглядатиме надто яскравим. В кінцевому варіанті, після загоєння, візуально омолодить обличчя, додасть свіжого та доглянутого вигляду і плавно вигоратиме з часом. Саме тому виробники апаратів та пігментів врахували всі ці моменти і вдосконалили обладнання та пігменти для пігментації.

ОСОБЛИВОСТІ ВІКОВОГО ПЕРМАНЕНТУ (ТАТУАЖУ):
віковий татуаж львів, віковий перманент львів, віковий перманентний макіяж львів

Вікова шкіра є тоншою, менш пружною і більш сухою через втрату колагену та еластину. Інтенсивність вікового перманентного макіяжу може бути більшою і вигорати довше, ніж в молодому чи юному віці. Це залежить від індивідуальних властивостей і особливостей організму кожного клієнта, в якому всі процеси регенерації уповільнюються.

На відміну від beauty трендів коректного вікового перманентного макіяжу XXIст. застарілі техніки контурного татуажу стали не актуальними. Щільний контурний татуаж вважається не коректним по відношенню до вікових змінених рис обличчя, може додати віку, втомленого вигляду та підкреслити асиметрію вікових змін.

Scroll Up