ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ АБО ЩО ХВИЛЮЄ КЛІЄНТА ПЕРЕД ПРОЦЕДУРОЮВ ЯКИХ ВИПАДКАХ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ПРОЦЕДУРА ПЕРМАНЕНТ (ТАТУАЖ)?

Основним завданням для майстра перманенту є потреба підкреслити виграшні риси обличчя і додати потрібні акценти. Виправити асиметрію брів, підкреслити виразність погляду, повернути природну насиченість губкам. В жодному випадку не змінювати риси обличчя кардинально. Також завдяки дермопігментації -камуфляж та трихопігментації – можна замаскувати певні недоліки шкіри: рубці, стриї, алопецію, відновити насиченність кольору ореоли грудей. Перманентний макіяж (татуаж) є безпечним і підходить кожному клієнту, при умові, що враховані всі протипокази до проведення процедури.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ ПЕРМАНЕНТУ (ТАТУАЖУ)?

Вагомою перевагою перманентного макіяжу (татуажу) є суттєва економія коштів на декоративних косметичних засобах та дорогоцінного часу, який витрачається щодня на макіяж. Підходить тим, у кого є алергія на декоративні косметичні засоби, оскільки пігменти тестовані і гіпоалергенні. Крім того сучасні техніки внесення пігменту уникають чітких і насичених ліній, техніки більш художні, тобто пудрові, акварельні та напівпрозорі, більш складніші і поверхневіші. Період загоєння значно швидкий, при умові дотримання всіх післяпроцедурних рекомендацій. І основне у будь-яких умовах, чи то спека, активний відпочинок, заняття спортом, він не стирається і не розмазується. Носиться тривалий час і поступово втрачає інтенсивність вигораючи. Враховуючи тенденції сьогодення-щоб виглядати доглянуто і молодо ця послуга найвдаліше допомагає максимально природніше підкреслити вроду, недокладаючи зусиль щодня та виглядати впевнено і неповторно.

ЧИ ПРОЦЕДУРА ПЕРМАНЕНТУ (ТАТУАЖУ) БЕЗПЕЧНА?

В першу чергу це залежить від майстра. Якщо майстер дотримується правил септики і асептики, використовує одноразові розхідники, розпаковує голку при клієнту, використовує якісні пігменти, безпечні анестетики, які себе добре зарекомендували, тоді хвилюватись немає потреби. Зараз пігменти для мікропігментації гіпоалергенні, і не містять важких металів і амінів. Среціаліст ніколи не буде економити на якості та безпеці проведення процедур мікропігментації.

ЧИ ПРОЦЕДУРА ПЕРМАНЕНТНОГО МАКІЯЖУ (ТАТУАЖУ) БОЛЮЧА?

Індивідуальні відчуття при процедурі у кожного клієнта різні. Зазвичай може відчуватись незначний дискомфорт. Хоча зазначу, більший дискомфорт клієнт відчуває при корекції (вищіпуванню волосків) форми брів. Легка вібрація шкіри при процедурі не створює неприємних відчуттів, іноді навпаки, клієнту навіть приємно. Монотоний звук апарату при процедурі може схилити клієнта до сну, оскільки сама процедура мікропігментації не є болюча. Більш чутливі клієнти можуть відчувати більший дискомфорт, але лише на початку процедури. Можуть чхати. Відчувати лоскотання, оскільки голка подразнює нервові рецептори шкіри при введені пігменту. Больові відчуття, під час процедури, залежать від індивідуальних особливостей організму, хронічних захворювань, самопочуття та психогогічного настрою клієнта. Зазвичай процедура настільки комфортана, що не вимагає первинної анестезії.

ЧИ СИЛЬНО ПІДПУХАЄ ШКІРА ПІСЛЯ ПЕРМАНЕНТУ (ТАТУАЖУ)?

Залежно від типу шкіри та індивідуальної чутливості можливе незначне почервоніння і мінімальний набряк в області нанесення пігменту. Іноді на короткий термін набрякають верхні повіки або губки, це можна усунути охолодивши зону або прийняти антигістамінний препарат.  

ЧИ ПРАВДА, ЩО ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ ПЕРМАНЕНТУ (ТАТУАЖУ) УТВОРЮЄТЬСЯ КІРОЧКА?

Якщо після процедури дотримуватись рекомендацій, утворюється незначна кірочка, яка зазвичай непомітна. Більш інтенсивна кірочка може утворюватись на жирній, пористій шкірі або коли клієнт не дотримувався післяпроцедурного догляду, рекомендаційних обмежень в період загоєння. Обтяжує процес загоєння різними косметичними засобами.

СКІЛЬКИ ЧАСУ ТРИМАЄТЬСЯ КІРОЧКА НА ШКІРІ?

В середньому від  шести до десяти днів, в залежності від типу шкіри. Висихаючи лімфа з залишком введеного пігменту формує кірочку, яка завжди темніша за внесений пігмент. Після сходження кірочок колір пігменту в шкірі виглядає значно світліше і природніше.

ЯКИЙ ДОГЛЯД ЗА ШКІРОЮ ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ ПЕРМАНЕНТУ (ТАТУАЖУ) РЕКОМЕНДОВАНИЙ?

В період загоєння необхідно дотримуватись максимальної сухості в зоні. Шкіру не можна інтенсивно вмивати і терти. Принаймні два тижні не можна відвідувати водойми, басейн і сауну, не засмагати і не відвідувати солярій, не займатись фізичним навантаженням – спортом. Не можна користуватись декоративною косметикою в період загоєння до повного сходження кірок. Не можна передчасно видаляти кірочку. Догляд призначається спеціалістом індивідуально.

ЧОМУ ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ  ПЕРМАНЕНТУ (ТАТУАЖУ)  ПОТРІБНА КОРЕКЦІЯ?

Після правильно проведеної поверхневої процедури після загоєння з мінімальною кірочкою можуть зійти і  крихітні частинки пігменту або пігмент може прижитись не рівномірно. На корекції коригуються всі моменти і процедуру мікропігментації можна вважати завершеною.

ЧИ ПІСЛЯ ПІГМЕНТАЦІЇ ПОВІК ВИНИКАЄ ПРОБЛЕМА З ЗОРОМ?

Поряд з можливим тимчасовим набряком повік день – два після процедури можна відчувати печіння або відчуття «плівки» на очах. Тут добре допоможуть окуляри від сонця, щоб  захистити очі. При нанесенні кольорових (синіх, зелених) стрілочок в пігменті можуть міститись алергенні речовини. Доцільно перед проведенням процедури провести тест на алергію. На зір процедура не впливає. Але є ряд протипоказів, коли процедуру робити не можна.

ЧОМУ ПОТРІБНА ПРОФІЛАКТИКА ГЕРПЕСУ ПРИ ПЕРМАНЕНТІ (ТАТУАЖУ) ГУБ?   

Рекомендується відпочити годину-дві. Після пігментації губ бажано пити через соломинку, щоб не зволожувати куточки рота і не сприяти передчасному відшаруванню кірок, це може сприяти втраті пігменту. Не вживати солену, гостру їжу і морепродукти. Також не можна цілуватись протягом загоєння. Для профілактики герпесу потрібно приймати відповідні препарати до та після процедури до повного загоєння.

СКІЛЬКИ ТРИМАЄТЬСЯ РЕЗУЛЬТАТ ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ ПЕРМАНЕНТУ (ТАТУАЖУ)?

Немає універсальної відповіді скільки саме процедура носиться. Тому, що епідерміс клієнта унікальний, оновлюється по різному. І це залежить від типу шкіри, віку, різних захворювань, прийому медичних препаратів, навіть від групи крові та імунітету. Не зайвим буде наголосити і про континент, де проживає клієнт. В країнах, де активне і палюче сонце, під дією ультрафіолетових променів пігмент вигорає значно швидше. Відповідно через рік рекомендовано поновлювати насиченість кольору, так званою процедурою – рефреш. Таким чином перманентний макіяж матиме гарний вигляд постійно.

ЩО РОБИТИ, КОЛИ КЛІЄНТ НЕ ЗАДОВОЛЕНИЙ РЕЗУЛЬТАТОМ ПРОЦЕДУРИ?

Кваліфікований майстер завжди проведе індивідуальну консультацію, також попередньо допоможе узгодити ескіз майбутньої форми. Тільки після узгодження клієнтом ескізу майстер приступає до процедури пігментації. Після процедури можливо корегувати форму на корекції, при необхідності. Колір обговорюється до процедури. Також майстер може відмовити у проведенні процедури, якщо це суперечить безпеці та естетичному вигляду.

Scroll Up