Nouveau Contour

Nouveau Contour – міжнародний голландський бренд, лідер з виготовлення найякісніших професійних апаратів для мікро і дермопігментації.
Компанія бренду, яка першою у 1997 році представила цифрові пристрої для пігментації в Європі, будучи провідним брендом, вже у 2009 році переросла у МІЖНАРОДНУ  Nouveau Contour Academy  не лише про виготовленню надточних апаратів, але й модулів, пігментів та аксесуарів, але і по навчанню майстрів у всьому світі, ставши справжньою іновацією в мікродермопігментації.

 

Пігменти ”NOUVEAU  CONTOUR” – пройшли тривалі наукові дослідження найкращих експертів світу. Максимальна концентрація пігментів забезпечує інтенсивне збереження кольору в залишку. Природні і насичені відтінки містять як неорганічні так і органічні вдосконалені компоненти. Не імігрують в сірі чи червоні відтінки при вигоранні. Виготовлені за строгими інструкціями Європейського Союзу. Сертифіковані, гіпоалергенні і безпечні.

 

Апарат ”NOUVEAU  CONTOUR IQ ” –  2017 року випуску, з інтегрованим інтелектом, вишуканим мінімалістичним девайсом, компактним та ультрасучасним зовнішнім виглядом. Завдяки вмонтованим 4-м програмам апарат IQ автоматично встановлює опір голки і частоту проколу шкіри, працює в режимі 70-150 проколів в секунду, чим відрізняється з-поміж інших апаратів найточнішим проколом голки (модуля/картриджа), а завдяки унікальній системі ”Easy-Turn Depth” можна вручну контролювати виліт голки в міліметрах, забезпечуючи рівномірний прокрас та відмінний результат.

Система апарату ”NOUVEAU  CONTOUR IQ ” відповідає усім вимогам атравматичних технік в мікропігментації. Перманентний макіяж (татуаж)Дермопігментація – камуфляж і реставрація шрамів, рубців, розтяжок та ореоли. Трихопігментація при алопеції. Репігментація (видалення ремувером) – відновлення кольору шкіри при вітіліго, видалення видозміненого пігменту чи пігментних плям. Сама маніпула (ручка) виготовлена з литого під тиском алюмінію і є надзвичайно легкою та зручною в роботі.

 

Унікальна картриджна система ”NOUVEAU  CONTOUR IQ ” немає аналогів на ринку. Існує 18-ть стандартних конфігурацій голок (модулів/картриджів) і додатково ультратонкі голки NANO NT з додатковим модулем SAFETY GAP (додатковий металічний носик для ще точнішого ходу голки), ще легші і точніші за інші (модулі/картриджі), для ще більш делікатних і ювелірних робіт, зокрема для ультратонких волоскових технік. Окрім вмонтованої внутрішньої мембрани, яка запобігає попаданню пігменту в маніпулу апарату і є в багатьох стандартних системах (модуль/картридж) та система ”NOUVEAU  CONTOUR IQ ” посилено допомагає втягувати пігмент в носик і швидше виштовхує голку з носика, тим самим не травмує шкіру під час мікропроколу. Голки  (модулі/картриджі) виготовлені з високоякісної хірургічної сталі, по стандарту ISO 8. Відповідають найвищому, кількарівневому класу стерилізації (100 000).

 

Digital Blading – nano slope flat – (модулі/картриджі), в яких йде спайка 3-5 голочок під кутом.
Можна створити імітацію росту волосся на залисинах голови. Чітко промалювати волоски на брівках, оскільки сама форма картриджа нагадує форму голки для мікроблейдингу.  Зафіксувати контур губ чи лінію повік, використовуючи, як одну так і всі голочки у спайці, в залежності від ефекту. Тобто конфігурація nano slope flat є універсально, як для лінійтих так і тіневих технік.

Scroll Up