Nouveau Contour – міжнародний голландський виробник професійних апаратів і високоякісних матеріалів для перманентного макіяжу. Бренд Nouveau Contour є лідером на ринку усіх країн, де представлена його продукція для мікропігментаціі.
Компанія Nouveau Contour заснована в 1997 році. Вона була першою, хто представив в Європі цифрові пристрої для пігментації. Згодом компанія Nouveau Contour виросла в міжнародну організацію з власним виробництвом апаратів для професійної мікропігментаціі. Це-справжня революція в індустрії перманентного макіяжу.
Пігменти ”NOUVEAU  CONTOUR” – це новий вдосконалений продукт тривалих наукових досліджень найкращих експертів світу, яким вдалося створити чудовий продукт. Максимальне інтенсивне збереження кольору в залишку знижуює необхідність в корекції. Неперевершена якість. 100% безпечні. Виготовлені за строгими інструкціями Європейського Союзу.

Апарат ”NOUVEAU  CONTOUR IQ ” – новітня модель голландського бренду, виготовлена в стильному мінімалістичному девайсі, новинка 2017 року. Поєднує перевірені технології з ультрасучасним зовнішнім виглядом. Завдяки 70-150 проколів в секунду IQ є надточним. Апарат IQ відповідає усім потребам  мікродермопігментування і медичним застосуванням, таким як камуфляж шраму, реконструкція ареолу, повторних пігментацій шкіри та інших процедур. Вражаючий мінімалістичний дизайн сенсорного екрану є сучасним, гігієнічним та ефективним. На сенсорному РК-дисплеї відображається обрана швидкість проколу і швидкость голки. Передбачено чотири попередньо запрограмованих параметрів швидкості для брів, очей, губ або дермопігментаціі. IQ автоматично встановлює тиск голки і частоту проколу. Під час пігментації наконечник IQ самостійно  вимірює опір шкіри і автоматично регулює частоту проколу голки і тиску голки для оптимальної безпечної процедури пігментації. Правильний баланс забезпечує найкращий результат і точність в роботі. Апарат постачається з наконечником безпеки. Наконечник оздоблений запатентованим картриджем. Якість і стабільність наконечника будуть миттєво помітні. Унікальна система «Easy-Turn Depth» дозволяє легко встановити глибину проколу, просто повернувши кільце на наконечнику. Довжина голки може бути встановлена в міліметрах, в залежності від типу шкіри і обраної методики пігментування.

Наконечник виготовлений з литого під тиском алюмінію і є надзвичайно легким та зручним в роботі.
Нові вдосконалені пігменти NOUVEAU CONTOUR відповідають світовим стандартам якості та стали результатом тривалих наукових досліджень найкращих провідних експертів світу.