Перманентний макіяж (татуаж)

Перманентний макіяж (татуаж)  – це естетична косметологічна процедура колорування певних ділянок шкіри обличчя. Апарат, яким  працює  спеціаліст ,  вводить  пігмент у шкіру за допомогою модуля (стерильної голки в  захисному корпусі із додатковою мембраною), яка не допускає протікання пігменту в корпус апарату і забезпечує повну безпеку та стерильність процедури. Перманентний макіяж іноді не коректно називають татуажем, оскільки сама техніка походить від класичного татуювання. Але правильність методики полягає саме у поверхневому делікатному внесенні гіпоалергенного фарбника у епідермальний шар шкіри. Це прекрасне рішення вдосконалити зовнішність, підкреслити індивідуальність, освіжити риси і навіть усунути таку проблему, як асиметрія та алопеція.

✔  ТЕХНІКИ   ПЕРМАНЕНТУ   БРІВ:

Shading – розтушовка з градієнтом або техніка пудрового напилення.

Hair stroke – волоскова техніка.

Combination technique – комбінована техніка  (волосок + напилення).

✔  ТЕХНІКИ   ПЕРМАНЕНТУ  ПОВІК:

Еyelash liner – міжвійний простір – ідеальне рішення для кожного. В цій техніці погляд стає більш виразним і вії здаються більш густішими. Візуально така техніка універсальна і непомітна, виглядає природно і гармонічно.

Classic eyeliner – класична стрілка – злегка повторює природний вигин зовнішнїх кутиків очей . Візуально видовжує та збільшує форму. У цій техніці теж щільно промальовується міжвійний ряд, що додає густини віям. Ідеально підійде для маленьких, глибоко посаджених очей.

Soft eyeliner – стрілка з тіневим напиленням – підходить будь-якій формі. В цій техніці форму очей можна не лише збільшити, але й зменшити. Можна додати ефекту густини вій, припідняти зовнішні кутики. При загоєнні ефект ліфтингу додає опущеним повікам пружності.

Smoky soft eyesliner – cтрілка не лише з тіневим напиленням верхніх повік, але і з частковим напиленням нижніх повік. Такий варіант перманенту теж користується попитом у клієнтів, які звикли використовувати в зовнішності більш насичений і виразний стиль перманентного макіяжу.

✔  ТЕХНІКИ  ПЕРМАНЕНТУ  ГУБ:

Aquarelle lips -ця техніка безконтурна. Завдяки пастельним відтінкам губи отримують природний відтінок. Візуально ніхто не помітить, що це перманент. Акварельна техніка – нюд, натюрель-ефект напівпрозорого блиску.

Super bright lips -ця техніка навпаки вимагає фіксації контуру і щільного помадного прокрасу. Звісно такий перманент пасує не кожному. Цю техніку зазвичай обирають темпераментні клієнти яскравої зовнішності.

light lips -ця техніка доповнює перманент світлим каялом над губою. Але для цього губи мають мати ідеальну форму та рельєф. Лише досвідчений майстер може бездоганно виконати цю техніку.

3D effect -ця техніка включає в себе фіксацію контуру, щільний прокрас. Використовується 2-3 протилежні відтінки, щоб створити ілюзію візуально об’єму. Ця техніка одна з найскладніших.

Baby lips або Lip Kiss -це ефект зацілованих губ. Ця техніка пасує об’ємній формі. Використовується 2-3 відтінки пігменту. Навпаки від контуру промальвується світрішим і ближче до розрізу губ-темнішим. Це як техніка 3D тільки навпаки. Цією технікою можна підкреслити красу губ і зменшити надто велику форму, створюючи ефект зацілованих губ.

 ПІСЛЯПРОЦЕДУРНИЙ   ДОГЛЯД:

 Після правильного післяпроцедурного догляду сходять мінімальні кірочки, пігмент залишається природного кольору і являється ідеальною основою, як денний  макіяж. На сьогодні це самий оптимальний варіант макіяжу, завдяки якому вдається мати неперевершений вигляд щодня та підкреслити власну привабливість та індивідуальність, економити час та кошти на декоративних косметичних засобах. Сама процедура цілком комфортна та безболісна. Усі розхідні матеріали є індивідуальними та одноразовими, що забезпечує стерильність та безпеку проведення даної процедури для кожного клієнта.  А результат, отриманий від процедури триватиме від 1-го року до 2-х, в залежності  від інтенсивності ультрафіолетового опромінення, косметологічних процедур по догляду за шкірою, вікових особливостей організму та метаболізму.       

                              

татуаж Львів, перманентний макіяж Львів

ПЕРЕВАГИ  ПЕРМАНЕНТНОГО  МАКІЯЖУ (ТАТУАЖУ): 

  ✓ індивідуальний професійний підхід.

  ✓ гарантія безпеки та стерильності проведення процедури.

  ✓ одноразова розхідна продукція.

  ✓ гіпоалергенні пігменти.

  ✓ сучасні та безпечні анестетики.

  ✓ найновіше обладнання, яке відповідає усім європейським стандартам.

  ✓ делікатні та атравматичні техніки виконання.

  ✓ комфортність.

  ✓ больові відчуття зведені до мінімуму.

  ✓ без почервоніння і набряку.

  ✓ естетичний вигляд після процедури.

  ✓ максимально природний результат після загоєння.

  ✓ немає потреби щоденно витрачати час на макіяж.

  ✓ щоб закріпити результат клієнту рекомендується корекція через два місяці, щоб процедура була завершеною.

  ✓ результат триває від 1-го  до  2-х років.

  ✓ з часом втрачається інтенсивність пігменту в шкірі.