ВАКЦИНАЦІЯ і ПЕРМАНЕНТНИЙ МАКІЯЖ (татуаж)Найпопулярнішою темою сьогодні являється вакцинація проти COVID-19, coronavirus SARS-CoV-2. Думки розділились на ЗА і ПРОТИ. Та вакцинація – єдиний дієвий спосіб затверджений у всьому світі у боротьбі з всесвітньою пандемією.

Оскільки вакцинація складається з двох етапів, інтервалом три тижні, важливо розуміти, які реакції можуть виникати в організмі.

МОЖЛИВІ РЕАКЦІЇ ПІСЛЯ ВАКЦИНАЦІЇ:

лого фон почервоніння, біль, набряк у місці ін’єкції;

лого фон запаморочення, лихоманка чи озноб;

татуаж губ Львів, перманентний макіяж Львів, нюдові губи Львів

лого фон безсоння;

лого фон нудота;

лого фон втома;

лого фон підвищена температура;

лого фон головний біль, біль у м’язах чи суглобах, біль у животі;

лого фон збільшення лімфатичних вузлів.

Можуть бути і інші індивідуальні алергічні реакції організму. Саме тому 15хв-30хв після вакцинації потрібно залишатись біля медиків, які зможуть надати швидку допомогу при необхідності.

Коронавірус являє собою самостійну форму життя із своєю ДНК. Вакцинація – ослаблена форма вірусу, після введення якої наш організм виробляє імунну відповідь (імунітет). Набутий імунітет після ВАКЦИНАЦІЇ допомагає перенести COVID-19 в легкій формі, без важкого перебігу захворювання та ускладнень.

Оскільки після вакцинації основним завданням організму являється боротьба з вірусом, протягом наступних 35-45 днів формується імунна відповідь на вірус. В цей період імунітет знижений і всі ресурси організму скеровані на відновлення імунної системи, вироблення антитіл до коронавірусу. Тому будь-які косметологічні втручання чи процедури пігментації в цей період не рекомендуються.

ПЕРМАНЕНТ НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ:

лого фон місяць до першої вакцинації;

лого фон у проміжку між вакцинаціями;

лого фон місяць після другої вакцинації;

лого фон місяць після одужання від ковіду.

Загалом проведення інвазивних процедур пігментації шкіри немає негативних наслідків для організму вцілому.

Важливо пам’ятати, що при зниженому імунітеті, після захворювання чи вакцинації, пігмент внесений у шкіру може не прижитись або прижитись частково. Процес загоєння буде тривалішим і складнішим.

Також не рекомендується проводити процедуру видалення пігменту ремувером або лазером. Найкраще будь-які процедури видалення, мікро чи дермопігментації проводити, коли організм цілковито відновлений і здоровий. Щоб результат був очікуваний і успішний.

Scroll Up