IQ Intelligent Pigment Removerсправжня історія кохання …

В бюті індустрії перманентний макіяж (татуаж) за останні десятиліття стрімко розвинувся. Ця послуга стала однією з найтоповіших у сфері краси.

Процедура перманентного макіяжу (татуажу) більше не носить характер “постійного мікропігментування”. Тепер видалити давній татуаж чи невдалу процедуру виконану неякісним пігментом значно простіше і безпечніше. Нарешті на ринку зявився унікальний продукт IQ Intelligent Pigment Remover . Це ремувер нового покоління, який безпечно видаляє пігмент незалишаючи шрамів та рубців, покращує регенерацію шкіри. IQ Intelligent Pigment Remover для тих, хто не йде на компроміс з якістю та бажає досягати лише найкращого результату видалення.  IQ Intelligent Pigment Remover спеціально розроблений провідними спеціалістами мікропігментування  (майстрами ПМ та татуювання).

Історія IQ

Співзасновниками IQ Intelligent Pigment Remover стали провідні експерти з 20-тирічним досвідом. Зокрема Інга Бабіцкая, яка ще у 2000-у році вирішила знайти альтернативу традиційному методу лазерного видалення. Вона подорожуючи познайомилась з Євгенією Айтас, провідним спеціалістом мікропігментації, яка стала співзасновником IQ Intelligent Pigment Remover. Так народилась формула IQ Intelligent Pigment Remover після багатьох років тестуваннь та вдосконаленнь у місті Hellevoetsluis, Нідерланди.

Мета

Зробити більш ефективним, доступним та безпечним видалення видозміненого пігменту чи неякісної мікропігментації для кожного клієнта.

Як це працює?
видалення татуажу Львів. видалення перманентного макіяжу Львів, видалення мікроблейдингу Львів

Унікальність формули IQ в тому, що авторська розробка складу речовини на лужній основі. Ремувер на 99,9% найефективніше видаляє залишки пігментів з тканин, різного складу, кольру і давності, з якими безсилий лазер.

Коли IQ Pigment Remover вступає в дію з пігментом, пігмент поступово поглинається під дією емульсії і виштовхується на поверхню шкіри. Відповідно значна частина пігменту відходить з кірочкою, яка формується в процесі загоєння. Рештки мікрочастин пігменту підчищає лімфатична система організму.

Процедура складається з чотирьох етапів:

КРОК 1Очищення поверхні шкіри та нанесення місцевої анестезії.

КРОК 2Введення емульсії IQ Pigment Remover в шкіру.

КРОК 3Висихання та утворення кірок.

КРОК 4Cходження кірок і швидка регенерація шкіри після процедури видалення IQ Intelligent Pigment Remover.

Післяпроцедурні обмеження !!!

Протягом 20-ти днів на відновленій поверхні шкіри присутня чутливість. Тому не рекомендуються будь-які косметологічні процедури, засмагання. Рекомендується наносити СОНЦЕЗАХИСТ SPF 50+ в період активного сонця з УФ-захистом від UVA i UVB променів.

Scroll Up