REMOVER MAGIC COSMETICКислотно-сольовий Ремувер MAGIC COSMETIC (Ізраїль) – іноваційний продукт для видалення старого видозміненого пігменту, зміненого залишку перманентного макіяжу (татуажу) і мікроблейдингу за короткий проміжок часу. Компанія MAGIC COSMETIC у галузі мікропігментації активно розвивається з 1992 року. Постійно вдосконалює та модернізує продукцію не лише для видалення пігменту із шкіри, але випускає не одну лінійку мінеральних та гібридних (органічних) пігментів для мікропігментації.

ПЕРЕВАГИ ВИДАЛЕННЯ:

гіпоалергенний та безпечний;

сертифікований в ЄС;

не залишає рубців;

видаляє всі відтінки пігментів до 99,9%, за кілька сеансів;

підходить для будь-якої шкіри;

процедура видалення практично безболісна;

швидкий період реабілітації.

ПІСЛЯПРОЦЕДУРНИЙ ДОГЛЯД:

ДЕНЬ 1 – по поверненні додому, нанести на зону незначну кількість мила, попередньо вспінивши, змити під проточною водою кімнатної температури. Протягом наступних 3-х годин протирати розчинох хлоргексидину чи мірамістину.

ДЕНЬ 2 – дотримуватись максимальної сухості в зоні видалення. Можна нанести не значну кількість спеціального крему для прокращення регенерації шкіри. Не залишати залишки крему на зоні видалення.

ДЕНЬ 10 – продовжувати наносити крем для загоєння, якщо є відчуття дискомфорту, сухості чи свербіжу. Може спостерігатись незначне почервоніння шкіри.

ПІСЛЯПРОЦЕДУРНІ ОБМЕЖЕННЯ !!!

Протягом 20-ти днів на відновленій поверхні шкіри присутня чутливість. Тому не рекомендуються будь-які косметологічні процедури, засмагання. Рекомендується наносити СОНЦЕЗАХИСТ SPF 50+ в період активного сонця з УФ-захистом від UVA i UVB променів.

Scroll Up