REVERSE – the first integrated system for pigment extractionЛінійка продуктів для видалення пігменту зі шкіри розроблена Бельгійською фармацевтичною лабораторією, де протягом кількох років проводились клінічні дослідження для створення комплексу видалення небажаного пігменту зі шкіри. На відміну від звичайних ремуверів, дія яких зосереджена лише на видаленні пігменту з шкіри продукція Reverse – це унікальний мінеральний комплекс, який пропонує не лише ефективне видалення пігменту, але й результативний, досліджений післяпроцедурний догляд, який забезпечує хорошу реабілітацію шкіри та дестабілізацію пігменту під час відновлення між сеансами видалення.

видалення татуажу Львів

Reverse antiseptic soap solution – це мильний розчин, який використовується, як антисептик ( до/після ) будь-якої інвазивної процедури на шкірі. До складу входять катіонні антибактеріальні речовини широкого спектру дії. Продукт залишається активним протягом 18 годин після його застосування, навіть у присутності біологічних речовин (гною, крові, серозної рідини). Розчин має бактерицидну та м’яку фунгістатичну активність. Це не порушує кислотно-лужний баланс шкіри (pH = 5) і не викликає фотосенсибілізації.

видалення татуажу Львів

Reverse pigment extracting solution – це розчин на основі неорганічних речовин, перетворених за допомогою простих хімічних реакцій, де рН продукту становить 13; надлишок негативно заряджених іонів ОH дозволяє цьому розчину ефективно працювати навіть при поверхневому застосуванні. Застосовуючи круговими рухами пучкової голки, розчин вводиться у верхній шар епідермісу і завдяки дії денатурації білка та розщеплення жирів самостійно проникає в глибші шари шкіри.

видалення татуажу Львів

Reverse neutralizing ampule – це підсилювач кислотності, який використовується для завершення процедури шляхом нейтралізації лужного розчину. Вітамін С, присутній у формулі, бере участь у окисно-відновлюючих реакціях та регулюванні вуглеводного обміну. Це необхідно для згортання крові, синтезу колагену та проколагену та регенерації сполучних тканин. Також флюїдний booster використовується у камуфляжі та мікронідлінгу, завдяки мікропроколам booster потрапляє у дерму стимуює регенерацію шкіри і появу нових каркасних тканин, створюючи ліфтинг ефект.

видалення татуажу Львів

Reverse reviving cream – це крем на основі декспантенолу. Він гарантує інтенсивне зволоження та ідеально підходить для використання у випадках, коли цілісність шкіри була пошкоджена. У клітинах шкіри декспантенол швидко перетворюється на пантотенову кислоту, невід’ємну частину CoA та активний вітамін, як для утворення, так і для загоєння пошкоджень. Декспантенол також стимулює регенерацію шкіри та нормалізує клітинний метаболізм.

видалення татуажу Львів

Reverse revitalizing oil – це масляний розчин Taramira з вітамінами А, Е та альфа-ліпоєвою кислотою. Альфа-ліпоєва кислота реагує з великою кількістю органічних речовин. Запобігає утворенню колагенових та еластинових волокон, а також сприяє нормалізації стану шкіри після травм та опіків. Цей продукт знижує світлочутливість і захищає шкіру від УФ-променів (UVA i UVB). Це сприяє зміцненню волосяних фолікулів і запобігає пошкодженню клітинних мембран. Унікальна масляна формула дозволяє контролювати здоровий клітинний метаболізм, одночасно збільшуючи вміст тригліцеридів у шкірі, що сприяє дестабілізації залишкового пігменту.

Як показує досвід за вигоранням певних органічних пігментів спостерігається значна інверсія кольору (оскільки органічні пігменти більш фото та термостійкі, стійкі до розчинників (вода, спирт, кислота, луг), і щоб позбутись видозміненого кольору пігменту через 2-3 роки, як правило, лазер безсилий. Тому найдієвішим методом видалення небажаного кольору зі шкіри є видалення хімічними розчинами (remover). Успіх полягає в біологічному процесі регенерації шкіри: а саме у формуванні струпів, фагоцитозі та ремоделюванні тканин. Чим агресивніший вплив введеного розчину в шкіру, тим значніший струп (кірка), завдяки якому йде відторгнення пігменту, розташованого у верхніх шарах шкіри. Чим сильніше запалення, спричинене видаленням розчину, тим вища активність фагоцитів. Функція імунних клітин допомагає у виведенні менших частинок пігментів через лімфатичну систему. В процесі загоєння (ремоделювання) фібробласти виробляють нові колагенові волокна.

Необхідно дотримуватися чіткого алгоритму правильного післяпроцедурного догляду, а також дотримуватися додаткових рекомендацій – не мочити зону, уникати УФ-випромінення, щоб мінімалізувати негативні наслідки під час сеансів хімічного видалення мікропігментації.

ПІСЛЯПРОЦЕДУРНИЙ ДОГЛЯД:

ДЕНЬ 1 – по поверненні додому, нанести на зону незначну кількість мила, попередньо вспінивши, змити під проточною водою кімнатної температури.

ДЕНЬ 2 – прислухатись до відчуттів в зоні видалення. Якщо в місці виникнення кірочки (струпа), при мімічних рухах, з’являється відчуття стягнення – по периметру зони видалення, чистими руками, нанести точково Reverse reviving cream, попередньо розтерти кінчиками пальців (як правило достатньо двома пальцями). Повторювати по необхідності 2-5 рази на день до сходження кірок. Після остаточного сходження кірок ще продовжити наносити крем 5-ть днів 1 раз на день.

ДЕНЬ 10 – після сходження кірок може спостерігатись незначне почервоніння шкіри, потрібно нанести на очищену зажившу шкіру незначну кількість Reverse revitalizing oil і втирати кінчиками пальців масажними рухами до відчуття тепла. Повторювати 1-2 рази на день, практично до наступної процедури видалення.

НЕ РЕКОМЕНДОВАНО!!!

Протягом 20-ти днів на відновленій поверхні шкіри присутня чутливість. Тому не рекомендуються будь-які косметологічні процедури, засмагання. Рекомендується наносити СОНЦЕЗАХИСТ SPF захист 50+ в період активного сонця з УФ-захистом від UVA i UVB променів.

Scroll Up