BEAUTY ТРЕНДИ ПЕРМАНЕНТНОГО МАКІЯЖУ (татуажу) ГУБ.

Красиві, естетичні, доглянуті губки приваблюють погляд не лише чоловіків. На піку популярності у перманентному макіяжі (татуажі) губ з’являється все більше художньо цікавих технік. Спокусливі, насичені губки завжди додають сексуальності та cпокусливості образу. Це ідеальний варіант для кожної модниці, яка надає перевагу красі і натуральності. Завдяки перманенту губ можна відновити насиченість кольору, природний контур форми, виправити асиметрію.

Чіткі графічні лінії контурів відійшли в минуле. Навпаки виділяти чітко контур стало не актуально. В моду увійшли акварельні техніки, нюдові відтінки, які повертаюсь губам свіжість.

Aquarelle lips – ця техніка безконтурна. Завдяки пастельним відтінкам губи отримують природний відтінок. Візуально ніхто не помітить, що це перманент. Акварельна техніка – нюд, натюрель-ефект напівпрозорого блиску.

Super bright lips – ця техніка навпаки вимагає фіксації контуру і щільного помадного прокрасу. Звісно такий перманент пасує не кожному. Цю техніку зазвичай обирають темпераментні клієнти яскравої зовнішності.

Популярні тенденції макіяжу знайшли відображення і в перманентному мікропігментуванні.

light lips – ця техніка доповнює перманент світлим каялом над губою. Але для цього губи мають мати ідеальну форму та рельєф. Лише досвідчений майстер може бездоганно виконати цю техніку.

3D effect – ця техніка включає в себе фіксацію контуру, щільний прокрас. Використовується 2-3 протилежні відтінки, щоб створити ілюзію візуально об’єму. Ця техніка одна з найскладніших.

Baby lips або Lip Kiss – це ефект зацілованих губ. Ця техніка пасує об’ємній формі. Використовується 2-3 відтінки пігменту. Навпаки від контуру промальвується світрішим і ближче до розрізу губ-темнішим. Це як техніка 3D тільки навпаки. Цією технікою можна підкреслити красу губ і зменшити надто велику форму, створюючи ефект зацілованих губ.

Завдяки тандему з ін’єкційними методиками в перманентному макіяжі (татуажі) можна досягнути неймовірних результатів, виправити не лише асиметрію і втрачений природний колір губ але й змінити форму, структуру і втілити будь-яку з омріяних технік ПМ. Залишатись чарівними – просто! Основне довіритись професіоналу.