ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ. АБО ЩО ХВИЛЮЄ КЛІЄНТА ПЕРЕД ПРОЦЕДУРОЮ.

В ЯКИХ ВИПАДКАХ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ПРОЦЕДУРА МІКРОПІГМЕНТАЦІЇ?

Якщо протипоказів до проведення будь-якої з процедур мікропігментації немає проводити процедуру можна всім. Основним завданням для майстра є потреба підкреслити виграшні риси обличчя і додати потрібні акценти, наприклад: виправити асиметрію брів, підкреслити виразність погляду, повернути природну насиченість губкам. В жодному випадку не змінювати риси обличчя кардинально. Також завдяки інтрадермальній мікропігментації та трихопігментації можна закамуфлювати певні недоліки шкіри: рубці, стриї, алопецію, відновити насиченність кольору ореолу грудей.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ НАДАЄ МІКРОПІГМЕНТАЦІЯ?

Вагомою перевагою є суттєва економія дорогоцінного часу щодня на макіяж та коштів на декоративних косметичних засобах. Підходить тим, у кого є алергія на декоративні косметичні засоби, оскільки пігменти тестовані і гіпоалергенні.  Крім того сучасні техніки внесення пігменту уникають чітких і насичених ліній, техніки більш художні, тобто акварельні та напівпрозорі, більш складніші і поверхневіші. Період загоєння практично не помітний і швидкий, звісно при умові дотримання всіх післяпроцедурних рекомендацій. І основне у будь-яких умовах, чи то спека, активний відпочинок, заняття спортом, він не стирається і не розмазується. Носиться тривалий час і поступово втрачає інтенсивність вигораючи. Враховуючи тенденції сьогодення-щоб виглядати доглянуто і молодо ця послуга найвдаліше допомагає максимально природніше підкреслити вроду, недокладаючи зусиль щодня та виглядати впевнено і неповторно.

ЧИ ПРОЦЕДУРА МІКРОПІГМЕНТАЦІЇ БЕЗПЕЧНА?

В першу чергу це залежить від майстра. Якщо майстер дотримується правил септики і асептики, використовує одноразові розхідники, розпаковує голку при клієнту, використовує якісні пігменти, безпечні анестетики, які себе добре зарекомендували, тоді хвилюватись немає потреби. Зараз пігменти для мікропігментації гіпоалергенні, і не містять важких металів і амінів. Среціаліст ніколи не буде економити на якості та безпеці проведення процедур мікропігментації.

ЧИ БОЛЯЧЕ РОБИТИ ПРОЦЕДУРИ МІКРОПІГМЕНТАЦІЇ ( ПЕРМАНЕНТНИЙ МАКІЯЖ (ТАТУАЖ) ТА МІКРОБЛЕЙДИНГ)?

Індивідуальні відчуття різні. Деяким здається, що їх тягнуть за волоски брів, інші відчувають вібрацію шкіри, лоскотання, можуть навіть чхатихтось,оскільки подразнюються нарвові рецептори шкіри, ще більш чутливі-дискомфорт. Відчуття залежать від того, наскільки напружений клієнт під час процедури, якщо розслаблений – чутливість до болю помітно нижча. Зазвичай процедура настільки комфортана, що не вимагає первинної анестезії.

ЧИ СИЛЬНО ПІДПУХАЄ ШКІРА ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ?

Залежно від типу шкіри та індивідуальної чутливості , від легкого набряку до незначного почервоніння в області нанесення. Іноді на короткий термін набрякають верхні повіки, це можна усунути охолодивши зону або прийняти антигістамінний препарат.  

ЧИ ПРАВДА, ЩО ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ УТВОРЮЄТЬСЯ КІРОЧКА?

Якщо після процедури дотримуватись рекомендацій, утворюється незначна кірочка, яка зазвичай непомітна. Більш інтенсивна кірочка може утворюватись на жирній, пористій шкірі або коли клієнт не дотримувався догляду, де обтяжує процес загоєння різними засобами.

СКІЛЬКИ ЧАСУ ТРИМАЄТЬСЯ КІРОЧКА НА ШКІРІ?

В середньому від  шести до десяти днів, в залежності від типу шкіри. Висихаючи лімфа з залишком введеного пігменту формує кірочку, яка завжди темніша за внесений пігмент. Після сходження кірочок колір пігменту в шкірі виглядає значно світліше і природніше.

ЯКИЙ ДОГЛЯД ЗА ШКІРОЮ ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ МІКРОПІГМЕНТАЦІЇ?

Шкіру не можна інтенсивно вмивати і терти. Принаймні два тижні не можна відвідувати басейн і сауну, засмагати і відвідувати солярій. Не можна користуватись декоративною косметикою в період загоєння до повного сходження кірок. Не можна передчасно видаляти кірочку. Догляд призначається спеціалістом індивідуально.

ЧОМУ ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ  МІКРОПІГМЕНТАЦІЇ  ПОТРІБНА КОРЕКЦІЯ?

Після правильно проведеної поверхневої процедури після загоєння з мінімальною кірочкою можуть зійти і  крихітні частинки пігменту або пігмент може прижитись не рівномірно. На корекції коригуються всі моменти і процедуру мікропігментації можна вважати завершеною.

ЧИ ПІСЛЯ ПІГМЕНТАЦІЇ ПОВІК ВИНИКАЄ ПРОБЛЕМА З ЗОРОМ?

Поряд з можливим тимчасовим набряком повік день – два після процедури можна відчувати печіння або відчуття «плівки» на очах. Тут добре допоможуть окуляри від сонця, щоб  захистити очі. При нанесенні кольорових (синіх, зелених) стрілочок в пігменті можуть міститись алергенні речовини. Доцільно перед проведенням процедури провести тест на алергію. На зір процедура не впливає. Але є ряд протипоказів, коли процедуру робити не можна.

ЧОГО ВАРТА УНИКАТИ ПРИ ПІГМЕНТАЦІЇ ГУБ І ЧОМУ ПОТРІБНА ПРОФІЛАКТИКА ГЕРПЕСУ?   

Рекомендується відпочити годину-дві. Після пігментації губ бажано пити через соломинку, щоб не зволожувати куточки рота і не сприяти передчасному відшаруванню кірок, це може сприяти втраті пігменту. Не вживати солену, гостру їжу і морепродукти. Також не можна цілуватись протягом загоєння. Для профілактики герпесу потрібно приймати відповідні препарати до та після процедури до повного загоєння.

СКІЛЬКИ ТРИМАЄТЬСЯ РЕЗУЛЬТАТ ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ МІКРОПІГМЕНТАЦІЇ?

Немає універсальної відповіді скільки саме процедура носиться. Тому, що епідерміс клієнта унікальний, оновлюється по різному. І це залежить від типу шкіри, віку, різних захворювань, прийому медичних препаратів, навіть від групи крові та імунітету. Не зайвим буде наголосити і про континент, де проживає клієнт. В країнах, де активне і палюче сонце, під дією ультрафіолетових променів пігмент вигорає значно швидше. Відповідно через рік рекомендовано поновлювати насиченість кольору, так званою процедурою – рефреш. Таким чином перманентний макіяж матиме гарний вигляд постійно.

ЩО РОБИТИ, КОЛИ КЛІЄНТ НЕ ЗАДОВОЛЕНИЙ РЕЗУЛЬТАТ?

Кваліфікований майстер завжди проведе індивідуальну консультацію, також попередньо допоможе узгодити ескіз майбутньої форми. Тільки після узгодження клієнтом ескізу майстер приступає до процедури пігментації. Після процедури можливо корегувати форму на корекції, при необхідності. Колір обговорюється до процедури. Також майстер може відмовити у проведенні процедури, якщо це суперечить безпеці та естетичному вигляду.