ВІКОВІ ЗМІНИ ШКІРИ і ПЕРМАНЕНТНИЙ МАКІЯЖ (татуаж).

Шкіра – це книга, у якій зібранене все наше життя. Окрім того, що шкіра найбільший орган тіла, шкіра також пов’язана з усіма внутрішніми органами та рецепторами нервовою системи, являється найкращим органом чуття. Шкіра – це захист організму від бактерій, ушкоджень, переохоложення та перенагрівання, шкіра має здатність відновлюватись і це неймовірно! Також шкіра бере участь у дихальній системі всього організму.

У кожному відрізку нашого життя із шкірою відбуваються певні вікові зміни, а саме:

Найкраща шкіра у малюків. Вона пружна, надзвичайно ніжна і добре зволожена, тому що у них найвищий природній рівень зволоження.

18-28 років це фундаментальний час, в якому закладається каркас молодості та краси шкіри. Тобто в цей час потрібно починати правильно доглядати за станом шкіри, хоча у кожного шкіра унікальна і різна. У цей період догляд за нею не складний і неймовірних зусиль не потребує. Основне призвичаїти шкіру до очищення зранку і ввечері, правильно зволожувати і тонізувати, стежити за мімікою обличчя та не забувати за фізичне навантаження і збалансоване харчування.

28 – 35 років можуть з’являтись перші зморшки, так звані ”гусячі лапки”, які як правило носять мімічний, а не віковий характер. В першу черу вони проявляються у тих, хто часто використовує дуже активну міміку. Виною є мімічні м’язи, які скорочуються і щоразу заламують шкіру у складочки, відображаютчи емоції. Найбільш уразливою є зона очей, де шкіра дуже тонка і немає захисної підшкірно-жирової клітковини. Також повіки можуть отікати, утворювати незначний набряк і ”мішечки” під очима.

35 – 50 років нестача синтезу колагену і еластану впливає на зміну каркасу овалу обличчя, тобто контури лиця починають ”опускатись”. Кутики очей та губ, хвостики брів, щоки та скули теж піддаються поступовим змінам. З’являються складочки на чолі, над верхньою губою, так звані ”носогубні”. Може відчуватись сухість і стягнутість шкіри.

60-ть років, як правило, мали б з’являтись перші зморшки. Всі вікові зміни, які відбуваються із шкірою раніше-це вплив негативних факторів, таких, як: стрес, екологія, спадковість (генетика), шкідливі звички – куріння (пошкоджуються судини та легені), алкоголь, не правильний спосіб життя (нераціональне харчування та зловживання вуглеводами), відсутність фізичних навантажень-спорту, надмірна вага, порушення сну), гормональні порушення, вплив УФ-променів-(зловживання засмагою).

Завдяки мікродермопігментації можна досягнути значних успіхів у покращенні ліфтингу контурів обличчя, та в жодному випадку це не аналог всім антиейдж косметичним процедурам та засобам по догляду. Тому перш ніж вносити кардинально сміливі зміни у зовнішність обличчя клієнта (пігментування брів, повік, губ та рум’ян) потрібно про це пам’ятати. Саме тому виробниками апаратів та пігментів були враховані ці моменти і всі техніки мікродермопігментації стали атравматичними, носять більш поверхневіший вплив на шкіру. Не лише шкіра, але і весь організм реагує на процедуру пігментації. Сама процедура пігментації потредує поновлення через 1-2роки. Відповідно закладаючи пігмент у шкіру, в атравматичних техніках, пігмент не виглядатиме дуже яскраво в кінцевому варіанті після загоєння. Втрачає інтенсивність в залежності від віку і індивідуальних особливостей організму, природним чином. Довготривале носіння перманенту вважається не коректним по відношенню до вікових змін, додає віку та впливає на асиметрію рис обличчя .