IQ Intelligent Pigment Remover.

справжня історія кохання …

В бюті індустрії перманентний макіяж (татуаж) за останні десятиліття стрімко розвинувся. Ця послуга стала однією з найтоповіших у сфері краси.

Процедура перманентного макіяжу (татуажу) більше не носить характер “постійного мікропігментування”. Тепер видалити давній татуаж чи невдалу процедуру виконану неякісним пігментом значно простіше і безпечніше. Нарешті на ринку зявився унікальний продукт IQ Intelligent Pigment Remover . Це ремувер нового покоління, який безпечно видаляє пігмент незалишаючи шрамів та рубців, покращує регенерацію шкіри. IQ Intelligent Pigment Remover для тих, хто не йде на компроміс з якістю та бажає досягати лише найкращого результату видалення.  IQ Intelligent Pigment Remover спеціально розроблений провідними спеціалістами мікропігментування  (майстрами ПМ та татуювання).

Історія IQ

Співзасновниками IQ Intelligent Pigment Remover стали провідні експерти з 20-тирічним досвідом. Зокрема Інга Бабіцкая, яка ще у 2000-у році вирішила знайти альтернативу традиційному методу лазерного видалення. Вона подорожуючи познайомилась з Євгенією Айтас, провідним спеціалістом мікропігментації, яка стала співзасновником IQ Intelligent Pigment Remover. Так народилась формула IQ Intelligent Pigment Remover після багатьох років тестуваннь та вдосконаленнь у місті Hellevoetsluis, Нідерланди.

Мета

Зробити видалення небажаної мікропігментації безпечним, більш ефективним та доступний для кожного.

Як це працює?

Унікальність формули IQ в тому, що авторська розробка складу речовини найефективніше видаляє залишки різного складу пігментів з тканин, з якими безсилий лазер. Коли IQ Pigment Remover вступає в дію з пігментом, пігмент поступово поглинається емульсією і виштовхується на поверхню шкіри.

Процедура складається з чотирьох етапів:

КРОК 1 ⠀ Очищення поверхні шкіри та нанесення місцевої анестезії.

КРОК 2 ⠀ Введення емульсії IQ Pigment Remover в шкіру.

КРОК 3 ⠀ Висихання та утворення кірок.

КРОК 4 ⠀ Cходження кірок і швидка регенерація шкіри після процедури видалення IQ Intelligent Pigment Remover.⠀